PAYLAŞ

    Öğretmenler Günü münasebetiyle Bornova Belediyesi Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi’nde 03 Aralık 2017 Pazar günü organize edilen kahvaltı programına Ege Balkan Rumeli Dernekleri Federasyonu  Başkanımız Süleyman PEHLİVANOĞLU, Genel Başkanımız Abdurrahim NURSOY, daha önce derneğimiz genel başkanlığını yapmış Fahriye ERSOY, Ali BEYSİM BELGİN, Hamdi KANLIOĞLU, merkez yönetim kurulu üyeleri Seyide ULUDAĞ, Feyime MUTLU,Hamdi ÖZAY, Selahattin ATASOY, Mustafa ÖZTÜRK, Eray MUTLU, Fikret GÜRPINAR,Hüseyin PAŞAOĞLU, Sabri ATASOY, Sever GÜVEN, Bornova Şube Başkanı Nihat YAĞBASAN, Gaziemir-Sarnıç Şube Başkanı Hazel ÖZTÜRK, Görece Şube Başkanı Kasım ALENBEY, Aliağa Şube Başkanı Ferhat METİN, Kadın Kolları ve Buca Şube Başkanı Gülizar AKIN, öğretmenlerimiz ve üyelerimiz katıldı.

    Kahvaltı buluşma programında kısa bir konuşma yapan Bal-Göç Genel Başkanımız Abdurrahim NURSOY ‘’ Başöğretmen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, şehit öğretmenlerimizi, Nuri Turgut ADALI ve Ömer OSMAN ERENDORUK’U rahmet ve şükranla anıyorum, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun, sevgi ve saygılarımı sunuyorum’’ dedi.

2

    Ege Balkan Rumeli Dernekleri Federasyonu Genel Başkanımız Süleyman PEHLİVANOĞLU ise’’ Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu, bununla birlikte öğrencilerimize abc den önce saygıyı öğretelim, iki artı ikiden önce vefayı öğretelim, önce ahlak ve kültürü öğretelim, tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum’’ dedi.

DSC_4689

    Öğretmenler Günü anısına derneğimiz genel başkanlığını yapmış Fahriye ERSOY’A hizmetlerinden dolayı plaket ve BAL-GÖÇ ailesi emekli öğretmenlerimize teşekkür belgeleri takdim edildi.

DSC_4697

 DSC_4708

DSC_4710

 a

 Öğretmenlerimizi kahvaltıda buluşturma programı sunuculuğu yapan Matematik Öğretmeni Emine ATASOY’A, okumuş oldukları şiirleri ile geleceğimiz minik BAL-Göç’lüleri Yeliz YAĞBASAN, Deniz YAĞBASAN, Aslı AYDIN, Rumeli türküleri saz sanatçısı Hasan RODOPLU’YA ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

    Çok değerli öğretmenlerimizi buluşturduğumuz için mutluyuz.

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği

Not:Daha fazla fotoğraf için resmi facebook sayfamız İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışama Derneği-1985 ziyaret edebilirsiniz.

DSC_4664

  DSC_4723DSC_4771
DSC_4656DSC_4658DSC_4675DSC_4680DSC_4726DSC_4736DSC_4743DSC_4704DSC_4735DSC_4749DSC_4759DSC_4741DSC_4747DSC_4779
PAYLAŞ