PAYLAŞ

Derneğimizin Genel Başkanlığına seçilen Abdurrahim NURSOY’A tebrik rüzgarı

          31 Ekim 2017 Salı BALGÖÇ merkezimizde yoğun bir tebrik trafiği yaşandı.Saat 11:00’de İzmir Pomaklar Kültür ve Dayanışma Derneği Ercan ÇOKBANKİR,Kamuran GACANER,Haluk ERİŞEN,Gürbüz ÖNGÖREN ve Sibel EKMEKÇİ’DEN oluşan heyet hayırlı olsun ziyaretinde bulundular ve başarılı olma dileklerini ilettiler.

pomaklar derneği_n

        Saat 13:00 ‘de İzmir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı  İl Sekreteri Ali PEYNİRCİ , İl Başkan Yardımcısı Taşkın IŞIK , İl Yönetim Kurulu Üyeleri Levent GÜLEBASTI , Recep GENÇ , Sabri ÇORUH ve Ayhan ONBAŞI’DAN oluşan  heyet hayırlı olsun ziyaretinde bulundular ve başarılı olma dileklerini ilettiler.

mhp-2

       Saat 15:00’de Gaziemir Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Umut TEKİN ve Gaziemir Belediyesi Meclis Üyelerinden oluşan heyet tebriklerini ve başarılı olma dileklerini ilettiler;chp gaziemir

          Saat 16:00’da İzmir Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Asuman Ali GÜVEN, İl Sekreteri Birgül DEĞİRMENCİ ve  İl Başkan Yardımcısı Ali ÇALIŞKAN BALGÖÇ Genel Başkanlığına seçilen Abdurrahim NURSOY’A tebrik ziyaretinde bulundular ve başarılar dilediler.

chp il

          Genel Başkanlığa seçilen Abdurrahim NURSOY değerli misafirlerimize nazik ziyaretlerinden dolayı yönetim kurulu ve şahsı adına teşekkür ederek derneğimiz kuruluş felsefesi, tarihçesi, misyonu ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Tüm misafirlerimizle Ülkemizin Birlik ve Beraberliği , Cumhuriyet Değerlerine Olan Bağlılık Ortak Paydamız Olan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK, VATAN , BAYRAK , CUMHURİYET ve TÜRKİYE Sevdasında Buluşulduğu vurgulandı.

 

 

 

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği

Yöneti Kurulu Adına

Abdurrahim NURSOY

Genel Başkan

PAYLAŞ