PAYLAŞ

        Bulgaristan’da faaliyet gösteren ve üyelerinin çoğunluğu Türklerin oluşturduğu “Hak ve Özgürlükler Hareketi” isimli siyasi partinin gençlik kolları yöneticileri 20 Şubat 2012 Pazartesi günü İzmir Bal-Göç Derneği Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkanımız Sn.Hamdi KANLIOĞLU ve yönetim kurulu üyelerimiz ile görüştüler.

            Ziyarete gelen Hak ve Özgürlükler Hareketi heyetinde Ceyhan İBRYAMOV (Gençlik Kolları Genel Başkanı), Mustafa AHMEDOV (Gençlik Kolları MYK Üyesi), İsmail VATANSEVER (HÖH Ege Bölge Temsilcisi), Ayvaz SALİM (Bulgaristanlı Öğrencilerin İzmir Temsilcisi) yer aldılar.

 İzmir Bal-Göç Derneği Genel Başkanı Sn.Hamdi KANLIOĞLU bu ziyaretleri nedeni ile heyet üyelerine teşekkür ederek onlara derneğimiz hakkında bilgi verdi ve yapmış olduğumuz çalışmaları anlattı.

             Konuk heyet üyeleri de yakın ilgi ve misafirperverlikleri nedeni ile Sn.Hamdi KANLIOĞLU ve İzmir Bal-Göç Derneği yöneticilerine teşekkür ederek Bulgaristan’daki son gelişmeler hakkında dernek yöneticilerimizi bilgilendirdiler.

 

PAYLAŞ